Yoskine BIO Colagen krem na zmarszczki 50+ dzień

40,99
ograniczona ilość
Zapytaj o produkt

Opis produktu

YOSKINE BIO COLLAGEN – ALGA KOMBU Liftingujący BioKREM na zmarszczki 100% kolagen morski 50+ na dzień

YOSKINE BIO COLLAGEN – ALGA KOMBU (Kombu po japońsku „szczęście”) – to intensywna terapia młodości, której działanie oparto na nowoczesnej japońskiej technologii In-Yo oraz naturalnych morskich składnikach. Silnie przeciwzmarszczkowe formulacje.

Zawierające czysty 100% kolagen morski i japońskie wodorosty Kombu, niwelują objawy starzenia i działają niczym wypełniający skórę „mikrozastrzyk”.

Jednym z głównych powodów starzenia się skóry jest zanieczyszczenie komórek toksynami spowodowane niewłaściwym trybem życia i negatywnym wpływem środowiska. Zawartość toksyn w komórkach skóry poważnie zaburza ich działanie i prowadzi do ich obumierania. Blokuje także skórę przed przyjmowaniem składników aktywnych, które regenerują ją i odmładzają.

Liftingujący BIO-Krem na zmarszczki na dzień, dla skóry 50+. Zawiera naturalny kolagen morski oraz wyciąg z japońskich wodorostów Kombu. Działa na skórę intensywnie przeciwzmarszczkowo, liftingująco oraz wypełniająco.

IN-YO po japońsku Yin i Yang czyli dwie równoważące się siły zapewniające stały przepływ energii i harmonię w naturze. Inspirując się tą filozofią, naukowcy Yoskine we współpracy z laboratoriami w Japoni opracowani IN-YO TECHNOLOGY, przełomową metodę pielęgnacji skóry, która działa na 2 poziomach.
IN'DETOX Detoksykacja wykorzystująca działania a-glukanu, który naturalnie oczyszcza komórki skóry, zapewniając im auto-energizację, dzięki czemu przedłuża ich życie. Oczyszcone komórki są przygotowane do bardziej efektywnego przyswajania składników odżywczych.
YO'ACTIVE Odnowa struktur macierzy skóry poprzez bezpośrednie dostarczanie składników aktywnych do komórek docelowych, zapewniająca intensywny efekt odmładzający.

Składniki aktywne:

SEA COLLAGEN REPAIR - Bioaktywny, neutralny 100% kolagen pochodzenia morskiego, który zmniejsza głębokość nawet utrwalonych i wyraźnych zmarszczek. Działa silnie odbudowująco i przeciwdziała wiotczeniu skóry.
KOMBU JAPONICA SEAWEED - Wyciąg z japońskich wodorostów Kombu , zbieranych z zimnych mórz u wybrzeży północnej Japonii. Są to jadalne glony, bogate w witaminy, minerały i polisacharydy. Doskonale nawilżają i wyrównują koloryt cery. Posiadają silne właściwości regenerujące i napinające skórę.
FAST ECO-LIFT - Siateczka polisacharydowa, która intensywnie liftinguje skórę zapewniając efekt napięcia w parę minut po zastosowaniu.

SPOSÓB UŻYCIA

Codziennie rano stosować krem w oczyszczoną skórę wokół twarzy i szyi. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie krem na noc i pod oczy z serii YOSKINE BIO COLLAGEN.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij