Revlon

Historia Revlona zaczęła się od jednego produktu – lakieru do paznokci. Wtedy, a było to w 1932 roku, żadna firma nie miała kryjącego lakieru, a okazało się, że kobiety tego właśnie potrzebują.

Revlon cieszy się opinią eksperta od koloru i dobrego stylu. Inspiruje kobiety kolorami, aby mogły odkrywać i wyrażać swój styl. Oferuje innowacyjne, szybkie i łatwe w użyciu produkty, które zaspokajają oczekiwania niezależnych, wymagających kobiet, prowadzących aktywny tryb życia.

Revlon to modne kosmetyki w atrakcyjnej gamie kolorystycznej: podkłady, cienie, konturówki, tusze, pomadki…

Oprócz tradycyjnych produktów w ofercie znajdują się trwałe kosmetyki z linii ColorStay, które nie ścierając się utrzymują się przez wiele godzin. Na początku była tylko pomadka, a dzisiaj jest także podkład, korektor, cienie, tusz, konturówki.

Skinlights to gama kosmetyków, które zawierają rozpraszające światło kryształy koloru oraz minerały, które podkreślają naturalne piękno cery. Efekt – cera bez skazy. W lini Skinlights znajdują się emulsje brązujące i rozjaśniające oraz korektory.

Natomiast naturalny wygląd, bez efektu „zrobionej twarzy”, a przy tym zatuszowanie niedoskonałości skóry zapewniają podkład, puder i róż z linii New Complexion.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij