Organic Shop

Rosyjska marka kosmetyków dbających o urodę w czysty, naturalny i zdrowy sposób. Firma skupia się na tym, by ich kosmetyki były wolne od parabenów, silikonów i sztucznych dodatków, co sprzyja pięknej skórze i jej naturalnej ochronie. 

Historia i filozofia:
Organic Shop to rosyjska marka stworzona w 2006 roku zainspirowana organicznymi gospodarstwami we Włoszech i Anglii. Twórcy marki postanowili stworzyć sieć sklepów z kosmetykami organicznymi i naturalnymi, których wspólnym mianownikiem jest prostota, skuteczność i naturalność. Celem sklepów jest utworzenia miejsca, gdzie będzie można zaopatrzyć się w czysto naturalne kosmetyki do całego ciała wielu marek, które wolne są od parabenów, SLS, silikonów, sztucznych substancji zapachowych i barwników. Właśnie takie są kosmetyki Organic Shop, które mają naturalną formułę i w których używane są składniki najwyższej jakości. 
 
Dlaczego ich wybraliśmy:
Organic Shop to połączenie wszystkiego co najlepsze w naturze z pięknym zapachem pochodzącym z naturalnych olejków eterycznych.
 
Certyfikaty:
Produkty nie posiadają certyfikatów jednak używają certyfikowanych składników, wyłącznie składników naturalnych z naciskiem na składniki organiczne.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij