LUMENE SISU DEEP CLEAN OCZYSZCZAJĄCA MASKA 75ml

ograniczona ilość
Zapytaj o produkt

Opis produktu

LUMENE SISU Deep Clean Oczyszczająca maska do twarzy 75ml


Maska Lumene Sisu służy do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Produkty Lumene Sisu wzmacniają ochronę skóry, która codziennie jest narażona na szkodliwe czynniki środowiskowe. Maskę zaleca się stosować 2-3 razy w tygodniu.

Głęboko oczyszcza i detoksykuje skórę
Złuszcza martwe komórki naskórka
Usuwa osady i zanieczyszczenia
Wzmacnia barierę ochronną
Przywraca skórze blask i zdrowy wygląd

Zawiera ekstrakty z kory sosnowej i sęków świerku, które mają dużą siłę antyoksydacyjną. Chronią skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz wspomagają proces oczyszczania skóry. Arktyczna woda źródlana bogata w tlen nawilża głębsze warstwy skóry zapobiegając utracie wody z naskórka.

Sposób użycia: Grubą warstwę maski nałożyć na czystą i suchą skórę twarzy. Pozostawić na 5-10 minut, po czym zmyć chłodną wodą.

Rezultat: Oczyszczona, wzmocniona, świeża i promienna cera.

Rekomendujemy stosowanie pozostałych produktów Lumene dostosowanych do potrzeb cery, które pozwolą wykonać perfekcyjny codzienny makijaż.

Lumene to fińska marka powstała w 1970 roku. Kosmetyki inspirowane są rytuałami pielęgnacyjnymi kobiet w krajach nordyckich. Produkty Lumene mają doprowadzić skórę do naturalnego stanu, aby wyglądała zdrowo i promiennie. Składniki produktów pochodzą z arktycznych lasów i roślin, jednak w ich pozyskiwaniu firma stara się być przyjazna dla środowiska. W procesie produkcji stopniowo ogranicza także zużycie wody.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij