Lumene Dwustronny rozświetlacz do twarzy Nordic

Lumene Dwustronny rozświetlacz do twarzy Nordic

ograniczona ilość
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Lumene Dwustronny rozświetlacz do twarzy Nordic Nude Glow Enhancer to dwustronny, innowacyjny rozświetlacz do twarzy dołączył do linii Nordic Nude. Dostępny jest w jednym uniwersalnym kolorze z dwoma rodzajami wykończenia. Zapewnia on naszej skórze niezwykle naturalny, delikatny blask. Dzięki dwóm rodzajom wykończenia możemy dostosować nasz makijaż do danej okazji i nastroju, co sprawia, iż produkt staje się niezwykle przydatny i wszechstronny. Rozświetlacz pozwala nam uzyskać dwa różne efekty: delikatnego muśnięcia światłem bądź też zdecydowanego, intensywnego rozświetlenia. Dodatkowo jedwabista, gładka formuła delikatnie pielęgnuje skórę pozostawiając na niej cienki film.

W skład rozświetlacza wchodzi witamina E, ekstrakt z owoców liczi oraz olej z krokosza barwierskiego, pochodzącego z bliskiego Wschodu i Indii.

Rozświetlacz nie jest testowany na zwierzętach. Jest pozbawiony wszelkichszkodliwych parabenów, alkoholu etylowego ( podrażniającego i wysuszającego skórę wrażliwą), donorów formaldehydu, jak również parafiny, która zatyka pory.

Sposób użycia:

Rozświetlacz należy  aplikować używając jednej z dwóch końcówek rozświetlacza na szczyty kości policzkowych, łuk kupidyna, pod łukiem brwiowym, wzdłuż grzbietu nosa oraz w wewnętrznych kącikach oczu, po uprzednim nałożeniu kremu. Następnie należy go delikatnie rozetrzeć przy użyciu opuszków palców. W celu uzyskania bardziej spektakularnego efektu rozjaśnienia czynność należy powtórzyć po aplikacji podkładu i korektora.NORDIC NUDE 
 

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij