Garnier

Zdrowie piękno ma moc budowania relacji. Od 1904 r., Garnier oferuje skuteczne i innowacyjne produkty do pielęgnacji włosów i twarzy. Wierzymy, że gdy dbasz o siebie i dobrze czujesz się ze sobą, pozytywnie nastawiasz się do siebie i tak też działasz na innych.

PRZETRWALIŚMY PRÓBĘ CZASU

La Lotion Garnier został stworzony we Francji w 1904 roku przez Alfreda Amour Garniera i był pierwszym opatentowanym tonikiem do włosów, bazującym na roślinnych składnikach. Przez dekady Garnier rozszerzał swoje portfolio o m.in. produkty do pielęgnacji skóry i umacniał wizerunek eksperta od naturalnego piękna, dzięki wyjatkowym sposobom na walkę z zanieczyszczeniami, trądzikiem, promieniami UV czy oznakami zmęczenia.

NASZA SIŁA POCHODZI Z NATURY

Garnier jest słynny z połączenia hojności natury - owoców, nasion, pączków i kwiatów - z przynoszącą efekty pielęgnacją skóry i włosów. Aktywne składniki są wydobywane dzięki wnikliwym badaniom i rozwiązaniom technologicznym, które biorą to co najlepsze z sił i możliwości natury.

TWOJE PRAWDZIWE PIĘKNO

Prawdziwie nowoczesne piękno to takie, które opiera się na Twoim pozytywnym nastawieniu i zdrowym wyglądzie. Starania aby ukryć kim się jest naprawdę, nie są zgodne z filozofią marki Garnier. Stajesz się najbardziej aktrakcyjną wersją siebie, kiedy dbasz o siebie i czerpiesz z tego pozytywne emocje, którymi możesz się dzielić z innymi ludźmi.

ZRÓWNOWAŻONE PIĘKNO

Garnier oferuje piękno do ogromnej liczby konsumentów jednocześnie redukując negatywny wpływ na otoczenie.
Garnier angażuje się w podtrzymywanie naturalnego piękna poprzez redukowanie wpływu opakowań na środowisko, oraz poprawianie składu i biodegradowalności oferowanych produktów.

KAŻDY MA PRAWO DO PIĘKNA

Garnier jest międzynarodową marką o ogromnej ekspertyzie, która posiada w swoim portfolio produkty do pielęgnacji włosów i skóry. Chcemy dostraczać produkty dopasowane do potrzeb każdej kobiety i mężczyzny na całym świecie oraz oferować innowacyjne rozwiązania pielęgnacyjne w atrakcyjnej cenie dla każdego konsumenta.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij