Floslek

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK® to polska marka kosmetyczna, budowana na synergii najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii oraz tego, co najlepsze w naturze.

Skąd nazwa FLOSLEK?

Nazwa firmy pochodzi od łacińskiego słowa flos, które oznacza kwiat. Kwiaty kojarzą się z naturą, ale też z urodą, kobietą i pięknem. Dodatkowo rośliny mają niezwykłą moc pozytywnego oddziaływania na skórę - przez wieki dawały ludziom to, co najlepsze, by mogli zadbać o swoje zdrowie i urodę. FLOSLEK czerpie więc to, co najcenniejsze ze świata roślin, tworząc w swoim laboratorium nowatorskie receptury kosmetyków dla kobiet, dzieci i mężczyzn.[FLOSLEK od 25 lat tworzy dermokosmetyki]2 marki, 50 krajów, setki produktów...

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK® z sukcesem od 1994 roku tworzy najwyższej jakości dermokosmetyki i kosmetyki do pielęgnacji i ochrony wrażliwej i wymagającej skóry. Doświadczeni specjaliści, nowoczesne laboratorium badawcze oraz innowacyjne receptury, łączące w sobie moc roślinnych składników z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii, to silne fundamenty, na których firma buduje swój sukces.

Portfolio FLOSLEK to 14 linii specjalistycznych dermokosmetyków FLOSLEK PHARMA oraz 46 linii kosmetyków FLOSLEK LABORATORIUM, przeznaczonych do pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry twarzy i ciała. Łącznie to ponad 300 produktów, które od blisko 27 lat wspierają kobiety w ich staraniach o zdrowy i piękny wygląd.

FLOSLEK jest obecny w blisko 50 krajach świata – od Ameryki Północnej, przez Europę, północną Afrykę po Azję.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij