EYLURE INDIVIDUALS  kępki  Duos & Trios

EYLURE INDIVIDUALS kępki Duos & Trios

ograniczona ilość
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Podwójne i potrójne kępki rzęs EYLURE INDIVIDUALS Mix z klejem bez latexu oraz płynem do bezpiecznego ich usuwania.

Ręcznie robione kępki rzęs, są ultralekkie i łatwe w aplikacji. Wykonane z prawdziwych włosów nie powodują uczuleń. Produkt wielokrotnego użytku. Dołączony klej nie zawiera latexu i jest przyjazny dla wegan, utrzymuje rzęsy nawet do 18 godzin.

IEylure NDIVIDUALS Duos & Trios to idealna propozycja zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych w klejeniu rzęs. Podwójne i potrójne kępki to szybka i łatwa aplikacja. Ich zróżnicowanie pozwala na uzyskanie delikatnego lub pełnego zagęszczenia. Dzięki różnym długościom idealnie nadają się do stworzenia perfekcyjnego efektu "kociego oka". Dodają objętości, powiększają i podkreślają oko, nadając spojrzeniu głębi.

Długość rzęs ★★★Objętość rzęs ★★☆

SPOSÓB APLIKACJI:

KROK 1 Delikatnie wyciągnij kępki z opakowania.
KROK 2 Na końcówkę kępek nanieś niewielką ilość kleju, następnie przyłóż ją nieco powyżej swoich naturalnych rzęs w miejscu, gdzie potrzebujesz dodatkowego wypełnienia.

Wskazówki. Trzymaj oczy w połowie otwarte, nie zamykaj ich całkowicie podczas aplikacji rzęs,  dla ułatwienia trzymaj lusterko niżej i patrząc w dół aplikuj rzęsy.

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij