Delia Cosmetics

Strategii działania jest wiele, lecz wśród dostępnych opcji Delia Cosmetics wybrała tą wyjątkową - „strategię piękna” – dla Ciebie.

Codzienność w pracy to Twoje poczucie piękna i komfortu. Nasze zadania, obowiązki i coraz wyżej podnoszone poprzeczki – to bezpieczne i niezawodne kosmetyki, które pomagają w podkreślaniu urody i celebrowaniu wewnętrznego piękna.

Jesteś jedną ze wspaniałych kobiet w Polsce i na świecie, które nam zaufały i są naszą inspiracją. Jesteś jedną z wielu, lecz jedyną spośród wszystkich. Pracujemy dla Ciebie i właśnie Tobie chcemy pomagać być piękną!

Delia Cosmetics posiada certyfikat jakości ISO 9001, pracuje według standardów GMP i jest uprawniona do produkcji wyrobów medycznych. Technolodzy opracowują receptury z najlepszych komponentów, potwierdzonych certyfikatami, pochodzących od sprawdzonych dostawców.[9001_pol_tc_p, podchodzimy rzetelnie i etycznie do biznesu, dzięki czemu wysoką jakość naszych produktów możesz odczuwać każdego dnia na własnej skórze. Gwarantujemy, że trafiają do Ciebie bezpieczne, przebadane i niezawodne kosmetyki.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij