Babuszka Agafii

Kosmetyki Receptury Babuszki Agafii znane również pod nazwą Bania Agafii czy Agafia Rosyjska zostały wprowadzone na rynek kosmetyczny w 2002 roku przez rosyjskiego producenta Pervoe Reshenie. Firma specjalizuje się w produkcji naturalnych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji ciała i twarzy. Linia kosmetyków oparta na bazie organicznych i bezpiecznych dla zdrowia składników szybko zdobyła uznanie wśród osób interesujących się naturalnymi produktami wolnymi od szkodliwych substancji.

Z czego słynie marka Agafia Rosyjska?

Marka Receptury Babuszki Agafii słynie z organicznych kosmetyków stworzonych z okolic Syberii. Ekologiczne obszary Syberii oraz rejony jeziora Bajkał są doskonałymi miejscami do wydobywania naturalnych składników roślinnych o drogocennych właściwościach dla skóry i włosów. Ponadto kosmetyki zostały stworzone na podstawie tradycyjne syberyjskie receptury zielarskie. Rejony, z których pozyskuje się rośliny czy oleje spełniają wszelkie wymagania ekologicznych upraw, dzięki czemu zioła nie zawierają w sobie substancji szkodliwych dla zdrowia. Jako że produkty marki Agafia Rosyjska przechodzą szereg badań oraz są nadzorowane przez Rosyjski Instytut Roślin i Przetworów Zielarskich zyskały sobie zaufanie wśród klientów. Inspiracją do stworzenia serii kosmetyków „Receptury Babuszki Agafii” była niejaka Agafya Tihonovna Ermakova, zielarka znana z przygotowywania skutecznych receptur uzdrawiających. Wieloletnie tradycje związane z wykorzystywaniem medycyny naturalnej potwierdziły, że najlepszymi środkami leczniczymi są rośliny. Produkty ekologiczne zyskują coraz większą popularność oraz są pożądane zwłaszcza w czasach współczesnych, w których spotykamy się z przetworzoną żywnością oraz z kosmetykami, które zamiast pielęgnować, są szkodliwe i doprowadzają do podrażnień. Widząc rosnący popyt na kosmetyki naturalne i potrzeby społeczeństwa marka Agafia Rosyjska stworzyła linię produktów bazującą na ziołowych recepturach przygotowywanych od wieków przez nasze babcie i matki. Współpracując z doświadczonymi kosmetologami i dermatologami, kosmetyki Babuszki Agafii są bezpieczne dla skóry oraz w naturalny sposób przywracają jej piękno. Wysoka jakość wykonania produktów oraz specjalnie dobrane kompozycje roślin, minerałów i surowców sprawiają, że kosmetyki tej marki mają kompleksowe działanie odżywcze. Drogocenne właściwości olejków i ekstraktów roślinnych zawarte w kosmetykach Bania Agafii sprawiają, że skóra jest zregenerowana oraz pełna wigoru. Tradycyjne receptury zostały skomponowane wraz z uwzględnieniem ich skuteczności. Kupując produkty marki Agafia Rosyjska, masz pewność, że Twoje ciało będzie nawilżone i zrewitalizowane.

Najchętniej kupowane produkty od marki Agafia Rosyjska

Dzięki zawartości naturalnych i właściwie skomponowanych składników firma Agafia Rosyjska jest jedną z najpopularniejszych marek organicznych na rynku rosyjskim, ale również zagranicznym. Do najchętniej wybieranych kosmetyków zaliczają się między innymi maski do włosów, szampony dostosowane do typu włosów, scruby i masła do ciała, olejki do skóry czy klasyczne już mydła do ciała o właściwościach zmiękczających i wygładzających. W asortymencie marki możemy znaleźć cały szereg kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Szczególnie cenione są maseczki do każdego rodzaju cery czy kremy odżywcze o działaniu odmładzającym. Kosmetyki firmy Agafii Rosyjskiej oparte są w przeważającej większości na dzikorosnących roślinach, takich jak mydlnica lekarska, malina moroszka, cedr czy łopian. To tylko kilka naturalnych składników, z których pozyskuje się lecznicze substancje, a w ofercie rosyjskiej marki jest ich znacznie więcej. Do produkcji kosmetyków wykorzystuje się ekstrakty organiczne. Tym, co wyróżnia produkty Agafii Rosyjskiej na tle innych, to 100% skład pochodzenia roślinnego oraz przebieg produkcji kosmetyków. Tworzone w niskich temperaturach zachowują swoje cenne właściwości, dzięki czemu składniki aktywne zawarte w kosmetykach szybciej wchłaniają się w skórę i są skuteczniejsze. W procesie produkcji opakowań wykorzystuje się materiały, takie jak polietylenm wolne od szkodliwego polichlorku winylu. Kosmetyki w niektórych seriach nie zawierają parabenów i SLS, a w zamian zastosowano ekologiczny korzeń mydlnicy lekarskiej, który skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z ciała czy włosów.

Filozofia marki Agafia Rosyjska

Misją firmy Pervoe Reshenie podczas tworzenia kosmetyków Agafia Rosyjska było stworzenie linii produktów, które będą wyróżniać się wysoką jakością wykonania oraz łatwą dostępnością. Przyjazne ceny umożliwiają zakup kosmetyków stworzonych na bazie naturalnych ekstraktów organicznych. Główną ideą marki Receptury Babuszki Agafii jest więc zadowolenie klientów, stały rozwój oraz udoskonalanie istniejących linii kosmetycznych, dzięki którym zostają dostosowane do najnowszych standardów. Firma pragnie poszerzać wiedzę o ziołolecznictwie oraz medycynie naturalnej w świadomości społeczeństwa. Pozyskiwanie roślin i minerałów przy jednoczesnej ochronie środowiska powinno być zatem najwyższą wartością każdej firmy zajmującej się produkcją kosmetyków. Marka Agafia Rosyjska wciąż urozmaica swoje produkty tak, aby spełniły oczekiwania klientów. Dlatego też do tej pory powstało aż 11 linii kosmetyków o zróżnicowanym działaniu. Do najpopularniejszych zaliczyć można serię Apteczka Agafii stworzoną na bazie składników leczniczych, Białą Agafię opartą w 95% na bazie składników pochodzenia roślinnego czy jedną z najbardziej znanych linii Banię Agafii z kosmetykami przeznaczonymi do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów czy paznokci.

Certyfikaty przyznane marce Agafia Rosyjska

Kosmetyki marki Babuszka Agafia tworzone są z najwyższą troską o zachowanie wszelkich niezbędnych standardów jakości. Potwierdzeniem jakości wykonania niech będą certyfikaty zdobyte przez rosyjską markę. Niektórym seriom, jak np. Receptury Babuszki Agafii przyznano certyfikat ICEA – jest to znak przyznawany kosmetykom spełniającym restrykcyjne wymagania. Produkty marki Agafia Rosyjska są więc bezpieczne i naturalne dla skóry: nie zawierają konserwantów czy sztucznych barwników; nie zawierają szkodliwych substancji niebezpiecznych dla środowiska; nie są testowane na zwierzętach; są przeznaczone dla wegan, a także mogą być stosowane do skóry wrażliwej oraz skłonnej do alergii. Ponadto kosmetyki z certyfikatem ICEA muszą posiadać ekologiczne opakowania podlegające recyklingowi. Kosmetyki marki Agafia Rosyjska będą więc odpowiednie dla wszystkich świadomych konsumentów, którzy czytają uważnie składy i pragną kosmetyków bazujących na ekologicznych i organicznych składnikach o dobroczynnych właściwościach.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij