AGAFIA Złuszczające mydło do ciała 300 ml

AGAFIA Złuszczające mydło do ciała 300 ml

ograniczona ilość
Zapytaj o produkt

Opis produktu

AGAFIA Złuszczające mydło do ciała 300 ml

BABUSZKA AGAFIA Złuszczające mydło do ciała na bazie czarnego mydła 300 ml

Codzienna pielęgnacja ciała to rytuał, o którym często zapominamy lub który traktujemy ze zbyt małą uwagą. Nie zdajemy sobie bowiem sprawy, że nasze ciało, oprócz składników odżywczych dostarczanych od wewnątrz, potrzebuje także zewnętrznych bodźców w postaci odpowiedniego nawilżenia i oczyszczenia. Jeżeli zatem pragniesz zadbać o siebie, serdecznie zapraszamy w podróż po ekologicznych produktach pielęgnacyjnych.

Jednym z nich jest złuszczające mydło do ciała z oferty marki Babuszka Agafia. To świetny sposób na skuteczne, a przy tym naturalne oczyszczenie naskórka oraz głębokie nawilżenie skóry. Mydło do ciała powstało dzięki połączeniu starannie wyselekcjonowanych składników i właściwości czarnego mydła Agafii. Niewielką ilość mydła wystarczy rozprowadzić kolistymi ruchami na wilgotnej skórze, a następnie spłukać ciepłą wodą.

Dlaczego warto włączyć do codziennej pielęgnacji złuszczające mydło Babuszka Agafia?

Jest to naturalna receptura i wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane składniki.
Produkt ten powstał na bazie czarnego mydła.
Głęboko oczyszcza i złuszcza naskórek, ale jednocześnie pozostawia skórę nawilżoną.
Jest naturalną alternatywą dla sztucznych, wysuszających żeli pod prysznic.
Jest to produkt ekologiczny, odpowiedni dla wegetarian i wegan. BABUSZKA AGAFIA Złuszczające mydło do ciała 300 ml Kod producenta 4743318100500]Naturalna pielęgnacja ciała to jeden z najlepszych sposobów na dostarczenie naszej skórze pełnowartościowych i ekologicznych składników odżywczych. Szeroki wybór nieprzetworzonych produktów stworzonych z myślą o naturalnej pielęgnacji ciała można znaleźć w ofercie marki Babuszka Agafia – firmy, która produkcją naturalnych kosmetyków zajmuje się nie od dziś. Unikalne połączenie tradycyjnych receptur i wysokiej jakości składników gwarantuje unikalność produktów i sprawia, że nasze ciała z dnia na dzień czują się lepiej!

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Polityka Coockies Kliknij tutaj

Zamknij